«Атамекен» Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
Бизнестің сенімді серіктесі

Бизнес-күнтізбе

Ақмола облысы Өңірлік Кеңесінің құрамы

Т.Ә.Ж. Лауазымы, ұйымы
1 Балпанов Дархан Серікұлы Өңірлік кеңесінің Төрағасы, ЖШС "FARMA TRADE" Директоры
2 Абильтаева Данара Қанатқызы ИП ДАНАРА директоры
3 Абишева Мариям Серікқызы ЖШС "AKMOLA INNOVATIONS" Бас директоры
4 Андрющенко Ирина Александровна ЖК АНДРЮЩЕНКО И. В. Директоры
5 Антаев Шакихан Муратбекұлы ЖШС "МЯСОПЕРЕРАБАТЫВАЮЩИЙ КОМПЛЕКС БИЖАН" Директоры
6 Аязбаев Кунусбай Қалабайұлы ЖШС "ПКФ ТАБЫС" Директоры
7 Балыбин Олег Геннадьевич ЖШС "КАЗАХСТАНСКАЯ АГРО ИННОВАЦИОННАЯ КОРПОРАЦИЯ" Жетекшісі
8 Божко Максим Владимирович ЖШС "УПРАВЛЯЮЩАЯ КОМПАНИЯ ШАҢЫРАҚ" Бақылау Кеңесінің Төрағасы
9 Гермес Марина Валерьевна ЖК ГЕРМЕС М. В. Директоры
10 Грибалев Александр Николаевич ЖШС"ТЕПЛИЧНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ КАЗАХСТАНА" Директоры
11 Джумабеков Фаим Маратұлы ЖШС "YASIN - 2020" Директоры
12 Диханбаев Рахматулла Сайрамбайұлы ЖШС "ШАЛФЕЙ" Директоры
13 Ерденов Данияр Зейноллаұлы ЖК ЕРДЕНОВ Д. З. Жетекшісі
14 Ержанов Азамат Ерікұлы ЖК ЕРЖАНОВ А.Е. Жетекшісі
15 Есенов Мухтар Жәнібекұлы ЖШС "СТРОЙ ТЕХ IC" Жетекшісі
16 Жауаров Ербол Барлыбайұлы ЖШС "ЗЕРЕНДА САҚТАУ ӨНІМДЕРІ" Жетекшісі
17 Жукова Екатерина Ивановна ЖК ЖУКОВА Е. И. Жетекшісі
18 Закирова Регина Сергеевна ЖШС "АКАДЕМИЯ СЕРВИСА И ТУРИЗМА" Директоры
19 Исин Айдын Қайргелдыұлы ЖШС "INCOM КОКШЕ" Жетекшісі
20 Қасымова Сауле Иманғалиқызы ЖШС "KOK SU KZ" Директоры
21 Кенжахимова Марал Қайыржанқызы ЖК КЕНЖАХИМОВА Жетекшісі
22 Кистин Сергей Александрович  АҚ "КАМАЗ-ИНЖИНИРИНГ" Бас директоры
23 Құсаин Гүлмира Қыдырманқызы ЖК ҚҰСАИН Г. Қ. Директоры
24 Липень Ольга Юрьевна ЖШС "TRUSTCHEM CHEMICAL" Директоры
25 Мальков Анатолий Викторович ЖШС "ТАСУМАР+" Жетекшісі
26 Мащинская Елена Ивановна ЖШС "ТОЙ ДАСТАРХАН" Директоры
27 Ракишев Қуаныш Боранқулұлы ЖШС "ЕНБЕК" Директоры
28 Рахимберлина Ғалия Беркімбайқызы ЖК РАХИМБЕРЛИНА Г. Б. Жетекшісі
29 Сарсекеев Амангелді Амантайұлы ЖК САРСЕКЕЕВ А. А. Жетекшісі
30 Сейтказинов Алмас Асылтасұлы  ЖШС "АГРОФИРМА TNK" Атқарушы директор
31 Сковородникова Баян Мейрамқызы ЖШС "ФЛАГМАН АГРО" Директоры
32 Сулейменов Асхат Муратұлы ЖШС "АРШАЛЫНСКИЕ ТЕПЛИЦЫ" Бас директоры
33 Султанов Қайрат Абайдоллаұлы ЗТБ "ТУРИСТСКАЯ АССОЦИАЦИЯ АКМОЛИНСКОЙ ОБЛАСТИ" Қауымдастықтың Төрағасы
34 Шаримов Дәурен Ғабитұлы ЖШС "КОМПЛЕКТ АЗИЯ СЕРВИС" Директоры
35 Шаримова Асия Умертасқызы ЖШС "КОКШЕТАУСКИЙ АВТОБУСНЫЙ ПАРК" Бас директоры

Серіктестер